Rok 2013 … z myślą o klientach oraz dostaczaniu im wysokiej jakości produktów (często naturalnych) powstała firma “Raz-Dwa” Dystrybucja, która działa na rynku Warmii I Mazur oraz częściowo na Pomorzu. Nasze początki to autoryzowane przedstawicielstwo polskiej firmy ON LEMON, śląskiego producenta niszowych napojów lemoniadowych. Następnym krokiem było poszerzenie oferty o napoje niemieckiego pochodzenia Fritz Kola. Oczekiwania naszych klientów rosły z każdym miesiącem.
Szybko poszerzylismy współpracę z innymi producentami napoi, wody mineralnej (Wysowianka) oraz wprowadziliśmy do oferty piwo z małych browarów, a także zapomniane już kwasy chlebowe.

Produkowane zgodnie z naturą, bez konserwantów czy też sztucznych barwników oraz substancji słodzących napoje, doskonale odnajdują się w restauracjach, pubach, barach, klubach oraz wszędzie tam gdzie docenia się naturalne smaki. Alternatywne dla podobnych, koncernowych odpowiedników cieszą się wysokim uznaniem.

Produkowane zgodnie z naturą produkty bardzo nas inspirują do działania I tak jak poznaliśmy smak owocowych żelek Veri Beri natychmiast chcieliśmy zajać się ich dystrybucją na terenie Polski.
Veri Beri to nowa marka, dzięki której możemy dotrzeć do szerszego grona świadomych klientów. Produkt potrafi zadowolić nawet najbardziej wybrednego konsumenta.

Cieszymy się z zaufania jakim obdażyli nas nasi dotychczasowi kontrahenci.
Dzięki nim możemy cieszyć się z rozwoju naszej frimy “Raz-Dwa” Dystrybucja.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do współpracy.

Odwiedźcie nas również na Facebooku.

button asortyment

Dane Kontaktowe

logo rdd 72dpiRaz-Dwa Dystrybucja
Zbigniew Sturlis

Skontaktuj się z nami: +48 694 455 344

© 2016 Raz-Dwa Dystrybucja. All Rights Reserved. Designed By Kolor Strefa

Please publish modules in offcanvas position.